Chełm, ul. Wojsławicka 2, tel: 082 565 70 30
Jestem Fit

Aerobik


GRAFIK ZAJĘĆ ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE "GRAFIK"
Instruktorzy Joy Fitness 

przygotowali dla Ciebie szeroką gamę zajęć -

na pewno znajdziesz coś dla siebie!


10464268_742800869119329_3927580946044805833_n

AQUA AEROBIK

Zajęcia aerobiku w wodzie przy muzyce w tle, a przede wszystkim świetna zabawa. By się nią cieszyć nie musisz umieć pływać. Wspaniała forma dla każdego, kto chce w szybki, przyjemny i wolny od potu, choć nie od wysiłku, sposób zredukować wagę, odprężyć się i odstresować.

W czasie zajęć wykonywane są ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające całe ciało, wytrzymałościowe, jak też rozciągające. Wykorzystywane są specjalne pasy wypornościowe, deski, piłki.

Ćwiczenia te nie wymagają dużej koordynacji ruchowej, więc nadają się zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych (czasami spotykane pod nazwą ABT).

BODY BALL

Ćwiczenia z piłką należą do grupy ćwiczeń równoważnych, podczas nich siedzimy na piłce, leżymy przodem lub tyłem, opieramy się bokiem itp. Balansowanie na piłce angażuje wiele grup mięśniowych a w szczególności mięśnie szkieletowe odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała - tzw. mięśnie posturalne. Ćwiczenia z piłką są zalecane dla wszystkich, a zwłaszcza dla osób mających kłopoty z kręgosłupem.

Na zajęciach BODY BALL wykonuje się ćwiczenia wzmacniające i relaksująco-rozciągające. Ćwicząc z piłką rozwijamy sprawność całego organizmu, wzmacniamy mięśnie i zwiększamy ruchomość w stawach.


INTERWAŁ

Zajęcia o średniej i dużej intensywności, polegające na naprzemiennym wykonywaniu choreografii na podłodze lub z wykorzystaniem stepu i ćwiczeń wzmacniających. Celem zajęć jest spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawienie kondycji i rzeźbienie ciała. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą schudnąć.

SHAPE

Ćwiczenia wzmacniające wszystkie partie ciała. Głównym celem tych zajęć jest poprawa wytrzymałości organizmu, zwiększenie siły, jędrności i elastyczności mięśni. Ćwiczenia te są wskazane dla osób, które chcą ujędrnić i wyrzeźbić ciało (czasami spotykane pod nazwą BODY SHAPING, BODY TONING, TONE, BS). 

BODY TONING

zajęcia wzmacniające, ogólnorozwojowe, angażujące wszystkie główne grupy mięśniowe. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwój i wzmocnienie mięśni ramion, ud, pośladków, brzucha i pleców. Podczas zajęć wykorzystywane są różnego rodzaju sprzęty, między innymi; hantle, maty, obciążniki na kostki i nadgarstki, expandery (gumy), piłki, talerze oraz inne, w zależności od kreatywności instruktora. trening odbywa się na podłodze, bez użycia stepu.

CREATIVE STEP

zajęcia z wykorzystaniem platformy - STEP, jedne z najbardziej roztańczonych zajęć na stepie. Idealne dla wszystkich miłośników choreografii i tańca.

BODY SCULPT

to ćwiczenia, których głównym celem jest modelowanie sylwetki, rzeźbienie mięśni oraz ogólna poprawa kondycji fizycznej. Trening może być prowadzony ze sprzętem gimnastycznym, oraz z jego brakiem. Wykorzystując dany sprzęt (hantle, gumy do ćwiczeń) skupiamy się na intensywniejszą pracą danych partii mięśniowych.

STEP + TBC

zajęcia łączące w sobie elementy choreografii na stepie oraz klasycznego wzmacniania. pierwsza dłuższa część zajęć to choreografia na stepie, po której następują ćwiczenia wzmacniające, rozwijające różne grupy mięśniowe, w szczególności mięśnie brzucha

PŁASKI BRZUCH

są to ćwiczenia nakierowane na ujędrnianie mięśni brzucha i wzmacnianie mięśni grzbietu, przy użyciu różnych przyborów - hantle, piłka, stepy

TOTAL BODY TRAINING

to wzmacniające, ogólnorozwojowe, angażujace wszystkie główne grupy mięśniowe. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwój i wzmocnienie mięśni ramion, ud i pośladów, brzucha i pleców. podczas zajęć wykorzystywane są różnego rodzaju sprzęty miedzy innymi: hantle, maty, expandery i inne w zależności od kreatywności instruktora. Dodatkowo w celu podniesienia intensywności zajęć większość ćwiczeń odbywa się z wykorzystaniem stepu.

ZAPRASZAMY !

sala


© JOY - FITNESS: siłownia, aerobik, solarium; Chełm
fitness klub Chełm: ul. Zachodnia 25 tel: 082 563 40 40; ul. Wojsławicka 2 tel:. 082 565 70 30.